Opinie

 

Piotr z Bydgoszczy,

Wszyscy mówią o dezynfekcji rąk i jak każdy używam różnych środków do tego. Z jednej strony prawidłowa ochrona i higiena ale z drugiej zauważyłem pogorszenie stanu mojej skóry. Zaczęła mnie nawet swędzieć, zrobiła się sucha i zaczerwieniona. Swędzenie i suchość narastała. Olvizone poleciła mi ciocia, która pracuje w szpitalu. To była dobra rada bo Olvizone w balsamie łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nawilżenie skóry jest natychmiastowe. Szybko ustąpił świąd. Teraz codziennie kilka razy dziennie używam balsamu. Polecam innym którzy mają podobne problemy!

 

Alicja z Wrocławia,

Jestem pielęgniarką i muszę szczególnie dbać o higienę rąk. Kilkanaście razy w ciągu dnia je myję i dezynfekuję. Mydła i środki do dezynfekcji zawierają alkohol i inne podrażniające substancje co jest bardzo złe dla skóry. Nabawiłam się ogromnego przesuszenia. Nie mogłam już nawet umyć naczyń po obiedzie ani założyć rękawiczek ochronnych, odczuwałam ból.
Koleżanka z oddziału poleciła mi Olvizone – to balsam który zawiera aktywny ozon i oliwę z oliwek.
Jest produktem hypoalergicznym, całkowicie naturalnym, nie zawiera konserwantów ani substancji zapachowych. Już po pierwszej aplikacji balsam zmniejszył napięcie skóry, nawilżył ją, a po kilku skóra była zregenerowana i nie odczuwałam już żadnych wcześniejszych dolegliwości!

 

Anna z Katowic,

Przy obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem bardzo często myje ręce, odkażam je preparatami zawierającymi alkohol . Wszystko to sprawiło, że miałam bardzo wysuszoną skórę, a miejscami nawet popękaną i zaczerwienioną. Od kilku dni używam balsamu Olvizone, który mocno ją nawilża i regeneruje i ma jeszcze działanie bakteriobójcze, antyseptyczne. Ogromnie polecam szczególnie teraz kiedy potrzebujemy pewnej i sprawdzonej ochrony!