O nas

logo-vipharm
Vipharm S.A.

 

Vipharm S.A. jest polską firmą farmaceutyczną, która od ponad 20 lat koncentruje się na badaniach, promocji i sprzedaży wysokiej jakości leków specjalistycznych stosowanych w onkologii, neurologii i psychiatrii.

Produkty lecznicze Firmy Vipharm spełniają wymagania związane z Dobrą Praktyką Wytwarzania oraz Dobrą Praktyką Dystrybucyjną.

Wysoka jakość oferowanych przez Vipharm produktów leczniczych została nagrodzona przez Polską Akademię Nauk Certyfikatem Innowacyjności 2005 oraz Puls Biznesu wraz z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A. certyfikatem Srebrnej Jakości Roku.

zdjecie-nagrodazdjecie-nagrodazdjecie-nagrodaKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

Więcej o naszych produktach
olvizone logologo Fomukal
Nasza Misja

 

Pragniemy, aby działalność naszej firmy stale przyczyniała się do zwalczania choroby i poprawy jakości życia pacjentów.

Strategia firmy Vipharm S.A. opiera się przede wszystkim na rozwoju kluczowych kompetencji w zakresie badań i rozwoju, produkcji i marketingu oraz na rozszerzaniu oferty produktów. Vipharm S.A. jest specjalistyczną firmą, cechująca się elastycznością oraz szybkością działania, a tym samym większą konkurencyjnością.

Dążymy do rozwoju firmy wiarygodnej, profesjonalnej przez ciągłe doskonalenie naszych produktów, doskonalenie procesów wewnętrznych, rozwój kompetencji naszych pracowników oraz partnerską współpracę z lekarzami i pacjentami.

Współpraca z pacjentami

 

Działalność Vipharm S.A. opiera się na współpracy z lekarzami i pacjentami. Staramy się uczestniczyć w edukacji pacjentów, wspieramy działalność organizacji pacjentów, oraz publikacje dla osób dotkniętych chorobą i ich rodzin.

 

chemiterapia
poradnik DVD
poradnik_chemioterapia